Z fascynacji wodą, z miłości do zdrowia

Nasza firma CAP Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2009 roku i jesteśmy jedyną licencjonowaną firmą w Polsce, wprowadzającą nowy produkt biobójczy "Supra activa" do dezynfekcji wody pitnej dla ludzi i zwierząt. Posiadamy zezwolenie na obrót naszym środkiem z Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie Nr 4643/11 oraz atest Państwowego Zakładu Higieny Nr HK/W/0362/01/2013.

Głównym celem naszej firmy jest zaoferowanie naszemu odbiorcy produktów wysokiej jakości jak również dążenie do kojarzenia marki "Supra activa" z takimi cechami jak: solidność, efektywność w działaniu, punktualność, kreatywność co pozwoli nam na zbudowanie zaufania u Klientów i długoterminową z nimi współpracę.
Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, iż jesteśmy partnerem rzetelnym, prężnie przystosowującym się do wymogów rynku, który w pierwszej kolejności stawia na zdrowie Klientów. Polityka naszej firmy na najbliższe lata przewiduje dalszy rozwój w obszarach działania, wzmocnienie pozycji rynkowej oraz zapewnienie Klientom perfekcyjnej obsługi.

Wierzymy, że to jakość  połączona z wiedzą jest najważniejsza i dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi i produkty spełniały oczekiwania Klienta.

 

Niezadowny produkt

Mnogość zastosowań

Przyjazny dla środowiska

Bezpieczna woda

Nareszcie czysta woda bez ryzyka

Dzięki nowoczesnej technice uzyskaliśmy dwutlenek chloru o nazwie Supra activa, który przy bardzo niskich stężeniach pozwoli nam cieszyć się wodą nadającą się do użytku bez ryzyka bakteryjnego.

Przez zmieszanie trzech komponentów z wodą, następuje reakcja trwająca 60 minut, w której wyniku powstaje wysokowartościowy i bardzo czysty koncentrat dwutlenku chloru do dezynfekcji i uzdatniania wody pitnej.

Wykorzystywany w tej technologii dwutlenek chloru jest znacznie efektywniejszy niż chlor. Działa on w szerokim spektrum twardości pH od 4 – 10 i nie wytwarza żadnych pochodnych produktów organicznych. Wszystkie rodzaje produktów Supra activa wykorzystują każdorazowo system opierający się na połączeniu stosowanych komponentów ze ściśle określoną ilością wody.

Preparat nie działa niszcząco na części urządzeń i wyposażenie a wręcz oczyszcza z zanieczyszczeń i różnego rodzaju osadów, które oblegają ścianki instalacji wodnej. Nie wykazuje właściwości żrących ani korodujących. Cechuje się wysoką skutecznością biobójczą przy niskich stężeniach, dzięki czemu może być stosowany do bezpiecznej dezynfekcji, zapobiegającej rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych, grzybów, wszelkich bakterii oraz wirusów.  Jest to technika odmienna od stosowanej dotąd wymuszającej użycia reaktora i przez to narażonej na ryzyko eksplozji. Ten prosty i bezpieczny sposób produkcji otwiera z korzyścią wiele nowych możliwości zastosowania, które do tej pory z uciążliwym, pełnym niebezpieczeństw sposobem produkcji w reaktorze nie można było sobie wyobrazić.

Rygorystyczne testy
i wysokie standardy jakości

 

Certyfikaty i Zezwolenia

Od lat osobiście dbamy o jakość i niezawodność naszych produktów.

Myślą przewodnią naszej pracy jest przeświadczenie,  że to wiedza o sprzedawanych produktach jest najważniejsza. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi i produkty były coraz lepsze a nasi pracownicy zapewniali klientom profesjonalną i kompleksową obsługę.

Serdecznie dziękujemy za okazanie zaufania naszej firmie. 

Wioletta Flach

Założyciel Firmy i Prezes Zarządu

CAP-Wilków